Aktivity - nadstandardy

Kroužky externě zajišťované si hradí rodiče.

Akce pravidelné i nepravidelné jsou avizovány na vstupní nástěnce školky.

Děti se 2x týdně seznamují se základy anglického jazyka (24,- za dítě a 1 kroužek), pondělky jsou vyhrazeny předplavecké výchově - Sokol Vinohrady. Děti si zvykají na vodu a učí se základům plavání (cca 600 Kč/pololetí).

Děti navštěvují dle zájmu jejich a rodičů kroužek keramiky (v rámci objektu ZŠ), částka za keramiku činí 570,- Kč/pololetí.

Moderní taneční výchova ( 650 Kč/pololetí )

Logopedická prevence (Logopedie přímo ve školce - logopedická asistentka)

Škola v přírodě ve Vřesníku na Vysočině - program s poníky, návštěvy divadelních představení a vybraná divadélka ve školce, kulturní akce, karnevaly, návštěvy výstav, narozeninové oslavy, koloběžkové závody, poznávání a sportování na výletech. Spolupracujeme se Základní školou, spolu s dětmi sledujeme práci prvňáčků (co nás čeká!) a samy se mohou v ZŠ ve středečních "2 hodinách" připravovat s paní učitelkou elementaristkou na vstup do první třídy. Dále spolupracujeme s Pedagogicko-psychologickou poradnou Prahy 2, navštěvujeme dopravní hřiště - bezpečnost a ochrana zdraví v rámci silničního provozu - výchova chodce, cyklisty a otužujeme děti v předplaveckém kurzu.